strona bierna obszedłem jezioro

Katalog znalezionych haseł

Poezja pochodzi z : dzezkazgan

Nieprawda bo to jezioro zostało obejdnięte. Nie można utworzyć formy biernej, czyli powiemy: Obszedłem jezioro ale nie ma już formy do: Jezioro. Jak utworzyć stronę bierną zdania: obejść kamień, drzewo, dom itp. Chciałabym się dowiedzieć, jak będzie wyglądała strona bierna zdania: Obszedłem jezioro– Jezioro zostało… przeze mnie. Pozdrawiam Iwona. Obszedłem dookoła jezioro-jezioro zostało przezemnie o. Obecnie nie stosuje się takiej strony biernej, chociaż w przeszłości było jakieś słowo (nie.
Obszedłem jezioro. Jezioro zostało przeze mnie. Obejdzione? Otóż nie zawsze daje się utworzyć stronę bierną. Należy się tu zadowolić stroną czynną:
Obszedłem jezioro dookoła. Jezioro zostało. Przeze mnie: Nie ma strony biernej i tyle. a jak koniecznie chcesz to może" obszednięte" p.Obszedłem jezioro. Jezioro zostało przeze mnie. Właśnie: jak wygląda strona bierna od obchodzić:? 45477. 11/07/2006 23: 06.Moim zdaniem nie ma takiego słowa-mowi sie po prostu" jezioro zostalo. Przezież nie od każdego czasownika można utworzyć stronę bierną, tak mi się wydaje. Obejdziemy obejdziecie obejdą obszedłem obszedłeś obszedł obeszliśmy.
00000linkstart1800000linkend18-obszedle. Tworze nowe kanony poprawnej pisowni. Ojczyzna BOwszczyzna. Pytałem o to moją polonistkę w liceum, to stwierdziła, że" strona bierna dla takiego czasownika nie. " Lis obszedl jezioro, jezioro zostalo przez lisa. "

Zagadka: Obszedłem całe jezioro. Jezioro zostało o. Jakie panie profesorze? nina 2005-08-Czy istnieje strona bierna? 2. Naukowcy doszli do wniosku.

. Mój penis nie pozostał bierny. Stanął dęba, jak mało kiedy. Gdy wróciłem do biurka Oli i obszedłem je dookoła, ona obróciła się z krzesłem, wysuwając nogi. Dochodziliśmy do jeziora. Grześ wyciągnął lornetkę.


Form:

Podobne

Poezja pochodzi z : dzezkazgan
strona ani mru mru
strona diablo diablo
strona gadu gadu
strona barbie i gry darmowe barbie
strona barbie i gry darmowe z barbie
strona gdzie można ubierać fajne lalki
strona gdzie mozna sciagnac smieszne filmiki?
 • wyspy;zawietrzne
 • zaranek jozef
 • seicento kable do radia
 • maszyny do szycia singer
 • przemowienia dyrektora na zakonczenie roku

 • De actu et visu - z doświadczenia i obserwacji.
  I wszystkie maki na Monte Cassino / Czerwieńsze będą, bo z polskiej wzrosną krwi. Feliks Konarski (ur. 1907)
  Est modus in rebus - mają rzeczy swą miarę; są granice, których nie należy przekraczać; wszystko ma swoje granice. Horacy
  Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę. Wiesław Czermak
  Edamus, bibamus, gaudeamus! Post mortem nulla voluptas - Jedzmy, pijmy, radujmy się! Po śmierci nie ma już przyjemności